Mikrotoitained naistele

Ükskõik, mida argipäev sinult ka ei nõuaks. Sa saad hakkama. Kindla peale. Kuid sealjuures ei tohi sa unustada iseennast. Väsimus ja kurnatus tulenevad sageli igapäevastressist. Spetsiifiline mikrotoitainete kombinatsioon pakub sinu organismile tuge.

Elujõudu andev koostis enama energia heaks

Ükskõik, mis sul ees ka ei seisa – sa annad endast alati 100%. Pingeline projekt tööl, igapäevane toiduvalmistamine lastele ja kõike seda veel kodukontorist. Igapäevastress tekitab tihtipeale väsimust ja kurnatust. Orthomol Vitali eriline mikrotoitainete kombinatsioon annab sinu organismile vajalikku tuge, et sul alati jaksu oleks.

Tähtsad mikrotoitained suurendavad energiakogust kehas

Orthomol Vital f on mikrotoitainete kombinatsioon naistele. Suure koormuse etappidel, näiteks pere- ja tööelu ühitamisel või pereliikme hooldamisel kipub tasakaalustatud toitumine unarusse jääma.
Orthomol Vital f on toidulisand. See sisaldab tähtsaid mikrotoitaineid, muu hulgas B-vitamiine ja magneesiumi, mis vähendavad väsimust ja kurnatust, samuti oomega-3-rasvhappeid ja kaltsiumi.

B-vitamiin – kompleksne ja oluline närvide tervise jaoks

B-vitamiin, eelkõige B12-vitamiin on närvide „toit“. See tagab normaalse närvitalitluse ja osaleb närvide kasvamises ja närvipingest taastumises. Lisaks toetab see energiaainevahetust, et tunneksime ennast tänu tasakaalustatud B12-vitamiini tasemele vähem väsinuna ja vähem kurnatuna.

B-vitamiinid mängivad paljude ainevahetusprotsesside juures eriti olulist rolli ning mõjutavad suurel määral meie tervist. Need on vees lahustuvad ning ei ladestu organismis. Kaheksa B-rühma vitamiini on olulised seoses hormoonide moodustumisega, mõjutavad verevarustust, osalevad süsivesikute, valkude ja rasvade ainevahetuses. Kuid organism vajab enamat kui vaid B-vitamiine. Alles koos teiste eritoitainetega saab organism koormuse jaoks vajalikku tuge.

Mis on Orthomol Vital f?

Orthomol Vital f on toidulisand. See sisaldab olulisi mikrotoitaineid, muu hulgas: B-vitamiinid ja magneesium väsimuse ja kurnatuse vähendamiseks. Sisaldab oomega-3-rasvhappeid ja kaltsiumi.

Sisaldab närvisüsteemi ja energiaainevahetuse jaoks hädavajalikke toitaineid:

  • C-vitamiin, B2-vitamiin, B6-vitamiin, B12-vitamiin, foolhape, niatsiin, pantoteenhape ja magneesium aitavad vähendada väsimust ja nõrkust.
  • B1-vitamiin, B2-vitamiin, B6-vitamiin, B12-vitamiin, pantoteenhape, niatsiin, C-vitamiin, biotiin, magneesium, jood, mangaan ja vask aitavad tagada normaalse energiaainevahetuse.
  • B1-vitamiin, B2-vitamiin, B6-vitamiin, B12-vitamiin, C-vitamiin, niatsiin, biotiin, magneesium, vask ja jood soodustavad närvisüsteemi normaalset toimet.
  • C-vitamiin, E-vitamiin, B2-vitamiin, tsink, seleen, vask ja mangaan aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.
  • Oomega-3-rasvhapped EPA ja DHA soodustavad normaalset südame tööd. Positiivseid mõjusid täheldatakse 250 mg EPA ja DHA igapäevase manustamise korral.
  • Kaltsium aitab säilitada luude ja hammaste tervist.

Mis maitsega on Orthomol Vital F?

  • Orthomol Vital F on apelsinimaitselisena/greipfruudi saadaval pulber joogi valmistamiseks + tablettide/kapsliidi. 
  • Päevaportsjonid on juba praktilistes üksikpakendites. Nii on sul ka võimalik päevaportsjoneid mugavalt kaasa võtta.
TOIDULISAND. TOIDULISANDID EI ASENDA MITMEKESIST JA TASAKAALUSTATUD TOITUMIST.

Kellele Orthomol Vital F sobib?

Orthomol Vital f on mikrotoitainete kombinatsioon naistele. Eelkõige kiiretel argipäevadel jääb tasakaalustatud toitumine tihtipeale unarusse. Kui aega napib, haaravad söömisega stressi maandavad inimesed tihti kiirtoidu ja maiustuste järele, mis on mikrotoitainevaesed toidud; stressiolukordades nälgijad aga piiravad sellistel etappidel söömist oluliselt. Kuid keha vajab just suure koormuse etapil piisavalt vitamiine ja mineraalaineid, mida ta enamasti ei suuda ise toota. Suure koormuse etappidel, näiteks pere- ja tööelu ühitamisel või pereliikme hooldamisel kipub tasakaalustatud toitumine unarusse jääma. Orthomol Vital f on toidulisand. See sisaldab olulisi mikrotoitaineid, muu hulgas B-vitamiine ja magneesiumi väsimuse ning kurnatuse vähendamiseks. Sisaldab oomega-3-rasvhappeid ja kaltsiumi.

Küsimused ja vastused

Kas Orthomol Vital f aitab kroonilise väsimuse korral?

Orthomol Vital f-i võib soovitada toetava vahendina väsimuse ja kurnatuse korral. Kõige parem on tarvitamist arutada arstiga, sest kurnatusel võib olla palju põhjuseid.

Miks on Orthomol Vital f-i päevaannuses nii palju erinevaid koostisaineid?

Orthomol Vital f-is on väikesesse ja praktilisse suurusesse kokku pandud 27 mikrotoitainet. Mõnel neist võib olla väga iseloomulik maitse ning need võivad ükseist mõjutada. Selleks et toode oleks sinu jaoks nauditav, praktiline ja ka säiliks hästi, tuleb mikrotoitained osaliselt üksteisest eraldada.

Mille poolest Orthomol Vital f ja Orthomol Vital m üksteisest erinevad?

Orthomol Vital f ja Orthomol Vital m erinevad koostise poolest. Orthomol Vital f – naistele – sisaldab lisaks 160 mg kaltsiumi. Orthomol Vital m – meestele – sisaldab topeltkogust oomega-3-rasvhappeid.

Kas Orthomol Vital f-i võib võtta ka raseduse ja imetamise ajal?

Orthomol Vital f-i tohib tarvitada raseduse ja imetamise ajal. Orthomol Natal on tänu oma erilisele koostisele sellel ajal sobiv nii emale kui ka lapsele. Soovitame arutada seda küsimust oma arstiga.

Miks peaks võtma Orthomol Vital f-i?

Inimene, kes palju teeb ja on pideva pinge all, peaks tähelepanelikumalt jälgima oma mikrotoitainetega varustatust. Kuna organism ei suuda mikrotoitaineid enamasti ise moodustada, tuleb neid saada toidust. Kuid just eelkõige kiirel ajal ei ole aega tasakaalustatult toituda. Sellisel juhul saab eriline ja tasakaalustatult koostatud mikrotoitainete kombinatsioon, näiteks Orthomol Vital f, toitumist täiendada. Organism saab sel viisil tuge, mida on vaja igapäevakoormusega paremini toimetulekuks.

Mis vahe on Orthomol Vital f-il ja Orthomol Mentalil?

Orthomol Vital f ja Orthomol Mental on mikroelementide kombinatsioonid, mis erinevad oma koostise poolest ja on seetõttu kohandatud eri vajadustele. Orthomol Vital f sisaldab spetsiifilisi mikroelemente, nagu B-vitamiinid ja magneesium, mis aitavad vähendada väsimust ja kurnatust. Orthomol Mental aga sisaldab ajule, keskendumisvõimele ja mälule olulisi mikroelemente. Selles sisalduv pantoteenhape aitab näiteks toetada vaimset võimekust.

Kas Orthomol Vital f-il on ka soodsamaid alternatiivtooteid?

Ei. Orthomol Vital f on toidulisand, mis sisaldab närvisüsteemi ja energiaainevahetuse jaoks olulisi mikrotoitaineid.

Kas Orthomol Vital f avaldab ravimitega koostoimet?

Meile praegu teadaolevalt ei avalda Orthomol Vital f ravimitega koostoimet. Kui sul on küsimusi, võid igal ajal meie poole pöörduda ning me nõustame sind individuaalselt.

Kas Orthomol Vital f-i võib võtta koos teiste Orthomoli toodetega?

Orthomoli tooted on mõeldud tarvitamiseks päevaannustena ning reeglina neid samaaegselt ei võeta. Orthomol Vital f-i tarvitamine samal ajal koos teiste Orthomoli toodetega ei ole seetõttu üldiselt soovitatav. See sõltub siiski ka vastavast tootest. Kui otsustad kahe toote kasuks, võid neid võtta ka näiteks vaheldumisi üle päeva. Lisaküsimuste korral võid meie poole pöörduda, et saaksime sinu individuaalsetele küsimustele parimal viisil vastata.

Alates millisest vanusest võib Orthomol Vital f-i tarvitada?

Orthomol Vital f on mõeldud täiskasvanutele. Lastele alates 4. eluaastast soovitame vaid Orthomol Juniori tooteid (vt laste ja soolestiku tervis). Iga lapse ja iga nooruki keha on erinev. Seetõttu soovitame alla 18-aastaste puhul arutada Orthomol Vital f-i tarvitamist arstiga.

Mis kellaajal tuleks Orthomol Vital f-i võtta?

Soovitame võtta Orthomol Vital f-i iga päev eelistatavalt enne või pärast sööki. Kellaaeg ei ole oluline.

Muud naiste tervisetooted