Liigesekõhr. Sile terve elu.

Kõhr on liigese osa ning moodustab kahe luu vahelise liikuva ühenduse. Kõhremaatriks koosneb mitmesugustest ainetest, nagu glükosamiin- ja kondroitiinsulfaat, hüaluroonhape ja kollageen, see salvestab vett ja toimib sel viisil löögisummutina. See pidev ja tihti väga suur koormus nõuab liigesekõhrelt palju. Seetõttu on meie liikuvuse säilimise jaoks väga oluline toetada kõhre tervist parimal viisil: liikumise ja optimaalse toitainetega varustamisega.

Toitained kõhredele ja luudele

Paljud toitained aitavad kõhrest, lihastest ja luudest koosnevat liikumisaparaati terve ja liikuvana hoida. Nende alla kuuluvad vitamiinid, mineraalained ja mikroelemendid, samuti sekundaarsed taimsed ained, asendamatud rasvhapped ja valgukomponendid.

Selleks et tagada varustatus kõigi nende kõhre- ja luuaktiivsete toitainetega, on oluline tasakaalustatud toitumine. Lisaks aitab Orthomol arthroplus oma tõestatud kõhreaktiivse kompleksiga varustatust optimeerida.

Luude ja liigeste tervise jaoks vajalikud mikroelemendid

  • Glükoosamiin, kondroitiin, hüaluroonhape, kollageeni hüdrolüsaat, atsetüültsüsteiin.
  • C-vitamiin, E-vitamiin ja taimsed bioflavonoidid, näiteks karoteen, toimivad antioksüdantidena ja kaitsevad liigeseid nn oksüdatiivse stressi eest. Orthomol Arthroplus.
  • Oomega-3-rasvhapetel (eikosapentaeenhape, dokosaheksaeenhape) on liigestes põletikuvastane toime.
  • Mikroelemendid tsink, seleen, vask ja mangaan on olulised antioksüdatiivse süsteemi ensüümide koostisosad, millel on liigeste struktuure kaitsev toime.
  • Kaltsium ning vitamiinid D3, B6 ja K1 osalevad luude ainevahetuses ja luustruktuuride rakkude moodustamises.

Mis maitsega on Orthomol Arthroplus?

  • Orthomol Arthroplus on apelsinimaitselisena saadaval pulber joogi valmistamiseks.
  • Päevaportsjonid on juba praktilistes üksikpakendites. Nii on sul ka võimalik päevaportsjoneid mugavalt kaasa võtta.
TOIDULISAND. TOIDULISANDID EI ASENDA MITMEKESIST JA TASAKAALUSTATUD TOITUMIST.

Kellele Orthomol Arthroplus sobib?

Selleks et liigesekõhred ja luud püsiksid kaua terved, on peamiselt vaja täita kaks tingimust: hea toitainetega varustamine ning korrapärane liikumine.

  • Orthomol arthroplus sobib inimestele, kes soovivad toetada oma (liigese)kõhre tervist erikoostisega toitainekombinatsiooni abil.
Laadige alla teave pdf-vormingus

Kas Orthomol arthroplusi võib võtta koos teiste Orthomoli toodetega?

Orthomoli tooted on mõeldud tarvitamiseks päevaannustena ning reeglina neid samaaegselt ei võeta. Orthomol arthroplusi tarvitamine samal ajal koos teiste Orthomoli toodetega ei ole seetõttu üldiselt soovitatav. See sõltub siiski ka vastavast tootest. Kui otsustad kahe toote kasuks, võid neid võtta ka näiteks vaheldumisi üle päeva. Lisaküsimuste korral võid meie poole pöörduda, et saaksime sinu individuaalsetele küsimustele parimal viisil vastata.

Küsimused ja vastused

Kas Orthomol arthroplusil on ka soodsamaid alternatiivtooteid?

Ei. Orthomol arthroplus on kombinatsioon tähtsatest mikrotoitainetest kõhre ja luude jaoks ning see kombinatsioon on ainulaadne.

Kas Orthomol arthroplusi tarvitamine asendab tasakaalustatud toitumist?

Orthomol arthroplusi puhul on tegemist toidulisandiga, mis ei asenda tasakaalustatud ja vaheldusrikast toitumist. Seetõttu tuleb jälgida, et sinu eluviis oleks tervislik.

Kas Orthomol arthroplus on dopinguvaba?

Orthomol arthroplus on sertifitseeritud ettevõtete toiduohutuse rahvusvaheliselt tunnustatud range normi järgi (ISO 22.000). Lisaks testitakse Orthomol arthroplusi korrapäraselt, et lisada see sportlaste jaoks eriti olulisse Kölner Liste®-sse.

Kas Orthomol arthroplusist on ka kaasaskantav versioon?

Saad päevaannused hõlpsasti kaasa võtta, näiteks tööle või reisile. Lisaks aitab eraldi kotikestesse pakkimine kaitsta toitaineid valguse, hapniku ja soojuse eest.

Miks on Orthomol arthroplusi päevaannused eraldi pakendatud?


Orthomol arthroplusi soovitatakse tarvitada iga päev, mistõttu on päevaannused eraldi pakendatud. Nii ei aita me mitte ainult vältida igapäevasel kasutamisel vigu, vaid sul on võimalik oma päevaannus lihtsal viisil kaasa võtta, näiteks tööle või reisile. Lisaks aitab eraldi kotikestesse pakkimine kaitsta toitaineid valguse, hapniku ja soojuse eest. Valguskindlas pakendis säilib kogu toitainesisaldus õigel hoiustamisel kuni parim enne kuupäevani.

Mida tuleb veel Orthomol arthroplusi juures arvesse võtta?

Üksikutel juhtudel võib Orthomol arthroplusi tarvitamisel tekkida kergeid kõrvetisi, mis on tingitud kapslites sisalduvast kalaõlist (oomega-3-rasvhapped). Kõrvetiste vältimiseks võid kapsleid tarvitada enne magamaminekut.

Vere hüübimist mõjutavate ravimite tarvitamisel tuleb vere hüübimisparameetreid eelkõige ravi alguses ja lõpus hoolikalt kontrollida.

Orthomol arthroplus sisaldab tugevavärvilist beetakaroteeni. Võimalikud plekid, nt riietel, on raskesti eemaldatavad.

Orthomol arthroplusis sisalduv riboflaviin (B₂-vitamiin) võib mõnikord uriini kollaseks muuta. Sellepärast ei ole vaja muretseda, tegemist on ohutu kõrvalnähuga.

Muud tooted luude ja liigeste tervise toetamiseks

Ostukorv

Ostukorv on tühi.